Flash info

detail

Lucia flash správa - Orlík OPEN MIX 2010

11.5.2010

Lucia vyhrala MIX turnaj na Orlíku pri Zvolene so svojím tradičným českým partnerom Filipom Hanákom. V SF si dokonca zahrala proti Petrovi (partnerka: Martina Mazúrová), ktorý obsadil v turnaji 3.miesto. Stupne víťazov možno nazvať "rodinným podnikom".

Luckine osobné komentáre

z pôvodnej web stránky LUCKYBEACHTEAM.sk (Lucia Michalovičová/Lucia Čižmárová)

11.5.2010, Orlík Open MIX (Zvolen 8.5.2010)
    V krásnom prostredí pri zvolenskej priehrade sa v sobotu 8.5. odohral mixový turnaj " Orgiho" série. Z nášho tímu som na turnaji štartovala len ja, pretože Lucy má študijné povinnosti a nejaké turnaje z tohto dôvodu vynechá (najmä tie mixové...).
    Hralo sa klasicky, tak ako celú zimu, najprv skupiny a potom pavúk bez opráv. Skupinu sme poľahky vyhrali a postúpili sme do pavúka. O postup do finále sme sa pobili s mojím bratom Petrom a jeho priateľkou Martinou. Bol to napínavý zápas, v ktorom sme si nedarovali ani jednu loptu zadarmo a nakoniec sa muselo rozhodnúť v tajbrejku. Hneď v úvode sme si vypracovali mierny náskok, ktorý sme si udržali až do konca a mohli sme sa tešiť na finále. Tam sme sa stretli s Valikou a Borisom. Aj v tomto zápase sa rozhodovalo o víťazovi až v treťom sete...prvý sme prehrali kvôli veľmi zlému začiatku (0:5), druhý set sme tesne vyhrali a nasledoval tajbrejk, ktorého úvod nám taktiež vôbec nevyšiel (prehrávali sme už 4:0 a hralo sa do dvanásť...!!!). Stav sa nám však hneď podarilo vyrovnať a vrátili sme sa do zápasu, ktorý sme napokon s vypätím všetkých síl dotiahli do víťazného konca... :))
    ...čo sa týka ďalšieho programu, tak vo štvrtok ráno odchádzame s Lucy do Brna (nakoniec nám bola udelená divoká karta, avšak len do kvalifikácie...). Doobeda máme naplánovaný tréning s Hankou a Lenkou (Klapalová, Háječková) a o druhej začína kvalifikácia. Dúfame, že nebudeme mať problém postúpiť a predstavíme sa aj v hlavnej súťaži kvalitne obsadeného turnaja...

F
Lucia Michalovičová - Filip Hanák  /  Valika Budaiová - Boris Demeter   2 : 1
SF
Lucia Michalovičová - Filip Hanák  /  Martina Mazúrová - Peter Michalovič   2 : 1